Atrium sa len málokedy predstavuje v konkrétnych osobách, sme tím a tak aj tvoríme.
Toto je jedno z mála miest, kde nás môžete spoznať osobne :)

Dušan Burák

V roku 1978 vyštudoval architektúru na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave – fakulta Architektúry, odbor Urbanizmus
V roku 1981 získal doktorát na STU v Bratislave
Od roku 1991 pôsobí ako Autorizovaný architekt SKA – reg.číslo 0837 AA
V roku 2004 získal Cenu Dušana Jurkoviča, v roku 2012 Cenu verejnosti CE.ZA.AR
Od roku 2007 pôsobí aj ako pedagóg na Stavebnej fakulte v Košiciach

Michal Burák

V roku 2002 vyštudoval architektúru na Technickej Univerzite v Košiciach – Stavebná fakulta
V roku 2004 získal Cenu Dušana Jurkoviča, v roku 2012 Cenu verejnosti CE.ZA.AR
Od roku 2006 pôsobí ako Autorizovaný architekt SKA – reg.číslo 1515 AA
Zakladateľ portálu UzemnePlany.sk
V roku 2010 cena ITAPA 2010 za IT riešenia
Autor projektov East Side Architecture a Mestské zásahy Košice, Prešov, Nitra, Liptovský Mikuláš, Humenné, Trnava.

Marek Bakalár

V roku 2002 vyštudoval architektúru na Technickej Univerzite v Košiciach – Stavebná fakulta
V roku 2008 vyštudoval architektúru na TU Košice – fakulta umení
Od roku 2009 pôsobí ako Autorizovaný architekt SKA – reg.číslo 1788 AA

Marek Dubiel

V roku 2010 vyštudoval stavebnú fakultu na Technickej Univerzite v Košiciach

Marek Ganz

V roku 2010 vyštudoval architektúru na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave – fakulta Architektúry, odbor Architektúra – Verejné budovy

Matúš Gomolčák

V roku 2010 vyštudoval architektúru na Technickej Univerzite v Košiciach – fakulta Umení

Tomáš Eisner

V roku 2007 vyštudoval grafický dizajn na Technickej Univerzite v Košiciach – fakulta Umení
Cena za grafický dizajn SCD – 2013

Tomáš Boroš

V roku 2015 vyštudoval architektúru na Technickej Univerzite v Košiciach – fakulta Umení
Cena Profesora Lacka 2015
MORPH award 2015
Isover award 2015
Antiguggenheim Helsinky 2015 award

Ďalší kolegovia podľa profesií:

Urbanizmus
Anna Soročinová – architektúra, urbanizmus
Ladislav Pažák – siete
Júlia Kolesárová – doprava
Milan Barlog – ekológia
Stavebné profesie
Jiří Brda – statika
Marek Gaži – statika
Jozef Steránka – statika
Ladislav Panulin – statika
František Solár – konštrukcie
Martin Hruška – elektro
Vladimír Jánošík – elektro
Michal Nagy – kúrenie, plyn
Peter Voroňák – voda, kanál, TZB
Peter Kapalo – voda, kanál, TZB
Ladislav Mikolaj – voda, kanál, TZB
Jozef Andráši – doprava
Peter Vydra – doprava
Dezider Horňák – požiarna ochrana
Architektúra
Zuzana Knazeová
Jozef Bátor
Ladislav Baran
Boris Vološin
Radoslav Jankovič
Ctibor Reiskup
Stanislav Merc
Martin Koniar
Laco Timura
Pavol Šimko
Umenie
Peter Valach – sochár
Ján Leško – sochár
Juraj Bartusz – sochár
Milan Pagáč – sochár
Viktor Oravec – sochár
Peter Matis – maliar
Jozef Haščák – maliar, scénograf
Štefan Hudák – scénografia
Martin Ferencei – videoart
Richard Kitta – videoart
Patrik Illo – dizajn
Boris Vaitovič – maliar